רוצה לתקשר נכון?

תקשורת ותשתיות

חדרי מחשבים – איך עושים את זה נכון

לאור התפתחותה המהירה של הטכנולוגיה והדרישה הגדולה של ארגונים רבים להתאמתו של חדר המחשב לצרכים החדשים ולמחשוב והציוד הנלווה, נולד הצורך בהתאמתם של חדרי מחשבים בצורה נכונה ומתאימה על פי קריטריונים ברורים ובאמצעות פתרונות  מתקדמים ומובילים. אז איך עושים את זה נכון? מהם השיקולים בבניית חדר מחשב, כזה שיתאים בדיוק לארגון בו הוא מוקם?  

חדרי מחשבים – נקודות להתייחסות בעת הקמתו של חדר מחשבים

משהבין הארגון בצורך בהקמתו של חדר מחשב , הגיע הרגע של התכנון הנכון והמדויק, בהתאם לצרכיו, בהתאם למבנה, למספר המחשבים או כמות הציוד, כולל ארונות שרתים, למשל, וציוד נלווה אחר. מומחים בתחום הקמתם של חדרי מחשבים, מבצעים תהליכים מקדימים, ההכרחיים לתהליך ההקמה. שלב התכנון הראשוני הינו החשוב ביותר. בעת תכנון חדרי מחשבים יש להתייחס לנקודות הבאות: ראשית, התאמתו של חדר מחשב ומבנהו על פי צרכי הארגון, הבא לידי ביטוי ביכולת לבצע שינויים עתידיים, בין אם בניית קירות נוספים או שבירתם של הקיימים. 

 בנוסף, היותם של חדרי מחשבים כחלק ממערכת תקשורת גדולה בארגון, מצריכה הכנה  עתידית להתקנת מרכזיית טלפונים, למשל או פריסה של כבלי תקשורת וחשמל. יש לקחת בחשבון גם את המבנה ומיקומן של הדלתות בכל חדר מחשבים לצורך תכנון נכון ומדויק ובנוסף, לא לשכוח להתייחס גם לתאורה בחדר ולמבנה התקרה.

חדרי מחשבים – מה כוללים

חדרי מחשבים כוללים ציוד רב, ולעתים אף מורכב. בכל חדר מחשב ניתן למצוא , כחלק ממערכת תקשורת הנתונים והשליטה על המחשבים המרכזיים, מערכות של מיזוג אוויר, מערכות חשמל בעלות תפקיד חשוב בתפעולה של מערכת המחשוב וכן מערכות בקרה ובטיחות, הדואגות לפעילותה התקינה ולמצבי חירום. בהיותו כזה, חדר מחשב דורש תכנון מדויק ונכון והחשוב מכל, התאמה מלאה ומתאימה לכל צורך וצורך. 

 

חברתנו מבצעת ניהול פרוייקט חיווט תשתיות תקשורת מחשבים מסוככים בתקנים. 

הקמת ארונות תקשורת.

הרכבה וניהול מתגי תקשורת. 

 

לוגו א.פ.1 ששון שרותים בע