מצלמות אבטחה

התקנת מצלמות אבטחה

התקנת מצלמות אבטחה נדרשת כיום בכל בית פרטי ועסק.

רוצים לדעת שבזמן החופשה שלכם בחו"ל הבית/העסק יהיה מוגן ?

רוצים לדעת שכשפורץ מגיע לפתח ביתכם/לעסק הוא יחשוב בשנית לפני שיפעל ?

רוצים לדעת כיצד העובדים יעילים כאשר אינכם נמצאים ?

רוצים לאשש או להסיר חשד לגבי מעילה שנעשית בעסק ?

ובכן לכל אותן רצונות יש פתרון אחד, עבור כל אותם מקרים ניתן לדעת שהפתרון יהיה התקנת מצלמות אבטחה. כיום יש מבחר מצלמות ובמגוון מחירים, ועל כן רגע לפני הרכישה, יש לבדוק צרכים, מטרות ותקציב

מהם השיקולים לרכישת מצלמות אבטחה? 

לפני שיוצאים לרכוש, יש לעבור על הצרכים ולהגדיר את המטרה. באופן שכזה יש לענות על השאלות הבאות: האם על המצלמה להיות בחוץ או בפנים, האם עליה להיות סמויה או גלויה, מהו הטווח שרצוי לראות, מהי איכות התמונה הרצויה, האם יש צורך גם במערכת שמע, מהו אופן התפעול הרצוי, מהם האילוצים, מהו התקציב שעומד לרשותכם, מהי תדירות הצילום המבוקשת, האם יש צורך באמצעי לראיית לילה, באלו מקומות יש להציב אותה, האם עליה להיות מצלמת דמה או מצלמה פועלת, כמה זמן צפייה אתם מתכוונים להשקיע בה כל יום, מהי הטכנולוגיה המומלצת וכדומה.

סוגי מצלמות האבטחה הקיימים בשוק

כיום יש אינספור סוגים, כאשר היותר פופולריים הם מצלמות כיפה (עשויות לחלוש על 360  מעלות ולא ניתן לדעת לאן הן פונות בכל רגע נתון), יש מצלמות שמשלבות ראיית לילה, יש מצלמות גוף להן מתאימים את העדשה לפי תנאי המקום, (מיועד למקרים ספציפיים בהם יש צורך בעדשה ייעודית), יש מצלמות ממונעות, (איכותיות ויקרות), ויש מצלמת IP שמאפשרות צפייה בזמן אמת.

לוגו א.פ.1 ששון שרותים בע